Wiosenny design

Wiosenny design

20 lutego 2024

Zbliżająca się wiosna przynosi ze sobą obietnicę cieplejszych dni i ponownego odkrywania uroków naszych tarasów. To właśnie teraz, gdy natura budzi się do życia, warto pomyśleć o przygotowaniach do nowego sezonu. Z płytami tarasowymi koraTER od Grupy Tubądzin odpoczynek na świeżym powietrzu nabiera nowego znaczenia.

Taras to nie tylko miejsce do wypoczynku, to również dodatkowa przestrzeń, którą należy zorganizować. Odkrywanie jej potencjału to podróż w świat unikalnego designu. Coraz częściej przestaje być ona jedynie miejscem relaksu i zostaje wypełniona prawdziwie nietuzinkowymi aranżacjami. Wiosna to okazja do odkrycia najnowszych trendów tarasowych i kreatywnego spojrzenia na wystrój.

Jednym z ciekawszych rozwiązań są płyty tarasowe koraTER od Grupy Tubądzin. Dostarczają one inspiracji do stworzenia wymarzonej strefy na świeżym powietrzu. KoraTER nie tylko podkreśla estetykę tarasów, ale także tworzy atmosferę wypoczynku i spokoju. Płyty koraTER można układać np. na wspornikach tarasowych, zaprawie drenażowej, podsypce piaskowej lub żwirowej, a nawet układać bezpośrednio na ziemi.

Płyty KoraTER to 7 oryginalnych kolekcji, które nie tylko umożliwiają wybór niemal dowolnego stylu aranżacji tarasu, ale też spełniają praktyczne funkcje. Łatwość utrzymania ich w czystości sprawia, że taras zawsze będzie prezentować się doskonale, niezależnie od pogody. Trwałość i wytrzymałość gwarantują, że możemy cieszyć się pięknie zaaranżowaną przestrzenią na dworze przez wiele sezonów.

Innowacyjne płyty tarasowe KoraTER otwierają szerokie pole do kreatywnych aranżacji, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy. W nowoczesnym minimalizmie, charakteryzującym się prostotą form i surowością, doskonale sprawdzą się płyty tarasowe KoraTER o gładkiej powierzchni w neutralnych kolorach, takich jak biel czy szarość. Dla miłośników natury i ekologii inspiracją może być trend eko-chic. W takim przypadku, płyty o strukturze drewna lub kamienia, dostępne w paletach brązów i beży, będą doskonałym wyborem. KoraTER zachowuje naturalny wygląd, jednocześnie eliminując problemy związane z koniecznością konserwacji prawdziwego drewna. Osoby pragnące przenieść na taras tradycyjny klimat mogą postawić na rustykalne aranżacje. Płyty tarasowe w ciepłych odcieniach brązu doskonale wpiszą się w ten trend, nadając tarasowi przytulny i nostalgiczny charakter. Na popularności zyskują także tarasy inspirowane klimatem śródziemnomorskim. Jasne, pastelowe płyty tarasowe w odcieniach bieli i beżu doskonale wprowadzą atmosferę nadmorskiego relaksu.

Wiosna to czas ożywienia zarówno dla przyrody, jak i dla samych siebie. Warto więc podjąć wysiłek i zadbać o to, aby nasza przestrzeń zewnętrzna była nie tylko funkcjonalna, ale także piękna i zachęcająca do spędzania tam czasu. Płyty koraTER to inwestycja w komfort i estetykę naszego otoczenia.