Zobacz relację Grupy Tubądzin z Targów Cersaie 2022 w Bolonii

Zobacz relację Grupy Tubądzin z Targów Cersaie 2022 w Bolonii

29 września 2022

Bolonia stała się światową stolicą designu, która przyciągnęła tysiące miłośników trendów architektonicznych. Podczas Międzynarodowych Targów Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek Cersaie nie mogło zabraknąć Grupy Tubądzin. Stoisko marki odwiedzają projektanci, producenci oraz amatorzy dobrego stylu.

Targi Cersaie to doskonała okazja do pokazania najnowszych kolekcji przed szeroką publicznością. Dlatego od wielu lat biorą w nich udział wiodący producenci z branży ceramicznej. Tegoroczna edycja jest dla Grupy Tubądzin wyjątkowa, ponieważ marka zaprezentowała nie tylko innowacyjne wzory płytek, ale także zupełnie nowe formaty.

- Grupa Tubądzin dokłada starań, aby pozostać topowym producentem płytek nie tylko w Europie, ale i na świecie. Dostarczamy naszym klientom coraz szerszą gamę produktów i bardzo dbamy o nasz design. Chcemy, aby jakość produktów sygnowanych logo Tubądzin była najlepsza. Nowa linia produkcyjna, którą obecnie montujemy w Sieradzu, stworzy znacznie większe możliwości wzornicze, dzięki czemu będziemy mogli oferować klientom produkty zdobione w masie oraz o większym formacie – 275 x 120 cm. – wyjaśnia Mirosław Jędrzejczyk, prezes zarządu Grupy Tubądzin.

Motywem przewodnim Cersaie 2022 jest natura - jej wielowymiarowość, piękno i harmonia.

- Podczas tegorocznej edycji prezentujemy wiele premierowych kolekcji. Motywem tegorocznych targów w Bolonii jest powrót do natury, balans i stabilność, jaką daje nam dom. To miejsce bezpieczne, zwłaszcza w świetle szybko zmieniającej się rzeczywistości i kryzysu energetycznego, który nieproszony rozgościł się u nas na dobre. Zapewniam jednak, że jakość naszych produktów pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie. – mówi Amadeusz Kowalski, wiceprezes zarządu Grupy Tubądzin

- Chcieliśmy pokazać gościom szereg nowości, zarówno w największym formacie, jak i we wzorach monoporozowych, w możliwie najszerszej palecie wzorniczej. – dodaje Andrzej Ramel, członek zarządu Grupy Tubądzin

Projektując najnowsze kolekcje Grupy Tubądzin architekci marki czerpali inspirację z naturalnych minerałów. Zjawiskowe struktury i głębokie kolory rzadkich kamieni przeniesiono na kilka premierowych linii zaprezentowanych na targach.

- Są to propozycje inspirowane mniej znanymi kamieniami, takimi jak np. kwarcyt patagoński. Ten niezwykły minerał wyróżnia się ogromną dekoracyjnością. Nowe elementy graficzne zaprezentowaliśmy na dużych formatach. To między innymi wzory morskie i roślinne, które dodają wnętrzu niezwykłego charakteru. – wyjaśnia Tomasz Smus, architekt marki Monolith.

Dorota Koziara, światowej sławy projektantka stworzyła linię dekorów, które harmonijnie uzupełniają kolekcję Cielo e Terra. Do palety barw dołączył tez nowy kolor Zieleń, symbolizująca nadzieję i naturę.

- Podczas tegorocznych targów Cersaie po raz pierwszy zaprezentowaliśmy dekoracje do kolekcji Cielo e Terra. Są to gradienty przechodzące z bazowych kolorów kolekcji do bieli. Kolejne dekoracje opierają się na cienkiej, złotej linii czy platynie, są niezwykle delikatne. – opowiada autorka kolekcji.

Film z premierowymi kolekcjami można zobaczyć klikając w ten link.

Uruchomiono też specjalną stronę internetową z której można pobrać Lookbook ‘22/’23.

Targi w Bolonii zakończą się 30 września. Zobacz relację z targów klikając w link.