Jak płynnie połączyć taras z salonem?

Połączenie salonu z tarasem pozwala stworzyć spójną przestrzeń przeznaczoną do relaksu i spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób uzyskać płynne przejście na zewnątrz budynku – koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Poznaj nowoczesne rozwiązania, dzięki którym zaaranżujesz piękny i funkcjonalny taras, a także odpoczniesz w otoczeniu przyrody. Zainspiruj się nowymi kolekcjami płytek tarasowych!

Z tekstu dowiesz się:

  • jak uzyskać płynne przejście z salonu na taras,
  • o czym należy pamiętać aranżując spójną przestrzeń,
  • jakie korzyści można uzyskać z połączenia salonu z tarasem.

Płyty tarasowe pozwalają stworzyć oazę relaksu, w której odpoczniesz na świeżym powietrzu w otoczeniu natury. Poznaj nowość w ofercie Grupy Tubądzin. Postaw na płyty tarasowe koraTER inspirowane istniejącymi już kolekcjami i zaaranżuj nowoczesny salon z tarasem! Dowiedz się, w jaki sposób połączyć ze sobą obie przestrzenie, aby uzyskać spójny efekt.

Nowoczesny salon z tarasem – uzyskaj płynne przejście

Chcesz uzyskać płynne przejście z salonu na taras? Najlepszym sposobem na osiągnięcie efektu spójnej przestrzeni będzie wykorzystanie tych samych płytek zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Możesz zastosować płyty o takiej samej fakturze. Doskonałym rozwiązaniem będą płyty tarasowe koraTER – nowość w ofercie Grupy Tubądzin.

Płyty tarasowe koraTER to wysokiej jakości produkt odporny na czynniki zewnętrzne. Bez względu na wysokie bądź niskie temperatury, wilgoć czy promieniowanie UV – płyty są wytrzymałe. Ponadto wyróżnia je także odporność na ścieranie, pękanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Wybierając nowość od Grupy Tubądzin, możesz cieszyć się pięknie zaaranżowaną przestrzenią przez wiele lat.

Jeśli szukasz nowatorskiego rozwiązania do swojego domu, kolekcja Grand Cave koraTER, okaże się najlepszym wyborem. Postaw na surową nowoczesność i ponadczasową strukturę skały. Subtelna kolorystyka będzie świetnie współgrała z roślinnością na tarasie i wyrazistymi dodatkami. To doskonała propozycja dla wszystkich minimalistów.

Salon z tarasem – aranżacje, czyli o czym należy pamiętać?

Wybierając płyty tarasowe koraTER o tym samym wzorze lub kolorze, co podłoga w Twoim salonie, stworzysz spójny wygląd i płynne połączenie obu przestrzeni. Płyty tarasowe dają Ci nieograniczone możliwości aranżacyjne. Pamiętaj, aby dobrać je idealnie do wykończenia pod względem stylu i koloru elewacji budynku. Przykładowo, jeśli masz nowoczesny dom, postaw na wzór betonu lub naturalnej skały, które świetnie sprawdzą się na Twoim tarasie.

Kolekcja Massa koraTER to doskonałe nowoczesne rozwiązanie na aranżację salonu z tarasem. Odwzorowanie autentycznej skały sprawi, że stworzysz wyjątkową przestrzeń z charakterem. Jasna kolorystyka będzie doskonale pasować do drewnianych mebli tarasowych i beżowych dodatków.

Salon połączony z tarasem – co daje połączenie obu przestrzeni?

Nowoczesny salon z tarasem to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie minimalizm. Połączenie ze sobą obu miejsc pozwala na stworzenie jednej spójnej przestrzeni przeznaczonej do odpoczynku. To również świetna opcja na optyczne powiększenie metrażu Twojego domu. Położenie tych samych płytek zarówno w salonie, jak i na tarasie sprawia, że obie przestrzenie wydadzą się większe i bardziej przestronne.

Dowolność wyboru sposobu montażu płyt tarasowych KoraTER na piasku, na wylewce, na ziemi, czy wspornikach daje ogromną swobodę. Jednakowo miejsce i podłoże, na jakim zamontujesz płyty, nie stanowią żadnego ograniczenia. Postaw na idealne rozwiązanie pozwalające połączyć salon z dużym tarasem!

Jeśli marzysz Ci się nowoczesny salon z tarasem, postaw na kolekcję Torrano koraTER. Płyty w jasnych kolorach sprawią, że Twój taras będzie nie tylko przestronny, ale i nowoczesny. Kolekcja idealnie wpisuje się w minimalistyczne podejście do wyglądu tarasu. Płyty nadadzą przestrzeni wyrafinowanego wyglądu.

Już wiesz, jak stworzyć własną oazę relaksu, w której odpoczniesz na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody. Z płytami tarasowymi Grupy Tubądzin zaprojektujesz wymarzoną przestrzeń. Połącz salon z tarasem i ciesz się pięknie zaaranżowaną przestrzenią na lata.