Obraz do łazienki – sprawdź, czym go zastąpić

Wystrój łazienki ma ogromne znaczenie. To przestrzeń, w której relaksujesz się po ciężkim dniu podczas długiej kąpieli bądź zbierasz energię na nadchodzące wyzwania, biorąc energetyzujący, chłodny prysznic. Funkcjonalność i estetyka tego wnętrza powinny iść więc ze sobą w parze, aby czerpać jak najwięcej przyjemności z odpoczynku. Nic nie wzbogaca wystroju tak, jak sztuka. Czy jednak np. obraz do łazienki to dobry pomysł? Ze względu na wilgoć w tym wnętrzu – zdecydowanie nie. Istnieją jednak rozwiązania, które pomogą zastąpić Ci tradycyjne płótno i urozmaicić Twoją łazienkę!

Z tekstu dowiesz się:

  • dlaczego warto dbać o wizualne detale wnętrza łazienki,
  • jak zmienić łazienkę w prawdziwe dzieło sztuki.

Łazienka to nie tylko elegancka armatura i pasujące do niej dodatki. To również takie dekoracje ścienne do łazienki, które mogą być zarówno ozdobami zawieszonymi na ścianach, jak i po prostu wyjątkowymi płytkami. Jeśli myślisz o udekorowaniu wnętrza swojego pokoju kąpielowego i wciąż zastanawiasz się, jaki obraz do łazienki wybrać, mamy doskonałą aranżacyjną odpowiedź – zdecyduj się na wyjątkowe kafle i ciesz się trwałą i zjawiskową dekoracją.

Co na ścianę do łazienki? Zadbaj o wnętrzarskie detale

Wybór płóciennego obrazu do łazienki nie jest trafionym pomysłem. Pod wpływem wilgoci prędzej czy później ulegnie on zniszczeniu. Takie dzieła sztuki warto zachować do ozdobienia innych pomieszczeń, np. salonu czy sypialni. Jak więc zadbać o to, żeby łazienka nie była pozbawiona dekoracji? Dobrym pomysłem będą wyjątkowe, zdobione płytki, które, ułożone w odpowiedni sposób, tworzą piękne, ceramiczne obrazy. Znajdziesz je m.in. w kolekcji Blue Stone.

Piękne niebieskie kafle, które układają się w stonowany, liściasty wzór to doskonałe rozwiązanie zarówno do dużej, jak i niewielkiej łazienki. Różne odcienie niebieskiego, które przeplatają się ze sobą w tej kompozycji, sprawiają, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne. Dodatkowo złote aplikacje na liściastym princie subtelnie ocieplają pomieszczenie, sprawiając, że nabiera ono blasku i nabiera elegancji.

Jaki obraz do łazienki może się sprawdzić? Ceramiczny!

Obraz z płytek do łazienki może być wyjątkowym dziełem sztuki. Specjalnie zaprojektowana kolekcja Heron to odpowiedź na taką potrzebę.

Na kaflach z kolekcji Heron został utrwalony sielski krajobraz. Błękitne tło, w którym biel stopniowo przechodzi w ciemny odcień niebieskiego, sprzyja atmosferze relaksu i odpoczynku, działając kojąco na zmysły. Autorzy kolekcji utrwalili na princie wyjątkowy krajobraz – stojące i wznoszące się do lotu czaple. Kolekcja jest wyrazem ulotności i piękna natury, dzięki której Twoja łazienka przekształci się w domową galerię sztuki. Uzupełnienie takiego wnętrza naturalnymi dodatkami sprawi, że pokój kąpielowy będzie oazą spokoju.

Obrazy do łazienki stworzone z płytek ceramicznych to...

rozwiązanie trwałe, a jednocześnie wyjątkowo estetyczne. Zdobione kafle będą wyjątkowym elementem w każdej łazience, wzbogacą jej wnętrze i sprawią, że zawita do niego natura.