Łazienka z oknem –piękna przestrzeń pełna światła

Projektowanie łazienki z oknem jeszcze do niedawna kojarzyło się z pokojami kąpielowymi o dużym metrażu. Obecnie deweloperzy coraz częściej umieszczają je nawet w niewielkich pomieszczeniach, aby wprowadzić do wnętrza naturalne światło. Jeśli zastanawiasz się, jak zaprojektować łazienkę z oknem, skorzystaj z naszych inspiracji na piękną przestrzeń wypełnioną światłem.

Z tekstu dowiesz się:

  • jak zaaranżować łazienkę z oknem,
  • jak wykorzystać naturalne światło wpadające przez okno,
  • jakie meble i dodatki sprawdzą się w łazience z oknem.

Łazienka z oknem to świetny wybór, który pozwala na naturalne doświetlenie i wentylację pomieszczenia. Jeśli zastanawiasz się, od czego zacząć urządzanie pokoju kąpielowego z oknem – przeczytaj nasze porady, aby dowiedzieć się więcej!

Łazienka z oknem – zaaranżuj przestrzeń pełną światła

Urządzenie łazienki z oknem na wprost drzwi lub wąskiej łazienki z oknem na końcu może być wyzwaniem, ale może też dać wiele korzyści w postaci naturalnego światła i wentylacji pomieszczenia. Postaw na płytki z kolekcji Onice i poczuj energię poranka, otaczając się wnętrzem skąpanym w świetle.

Wprowadź do łazienki z oknem miękkie i łagodne światło. Doświadcz, jak budzące się do życia słońce pobudza naturę i daje jej energię. Wielobarwny onyks charakteryzuje zmienność barw i odcieni. Subtelny róż i złamana biel przywodzą na myśl przyjemne skojarzenia z budzącym się o poranku niebem. Zastosuj płytki z kolekcji Onice na ścianie z prysznicem lub wanną i pozwól, aby budząca się do życia przyroda napełniła Cię pozytywną energią.

Mała łazienka z oknem - jak wykorzystać naturalne światło wpadające przez okno?

Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać mała łazienka z oknem? Zapoznaj się z naszymi poradami i stwórz jasne wnętrze pełne światła. Pomieszczenia, jakimi są małe łazienki z oknem, wbrew pozorom można urządzić w sposób funkcjonalny i estetyczny, jednocześnie korzystając z naturalnego światła, które wpada do wnętrza.

Zadbaj o optymalne wykorzystanie przestrzeni – w przypadku pokoi kąpielowych o małym metrażu zaleca się prysznic, a także szafki wiszące, które nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie pozwalają na przechowywanie niezbędnych przedmiotów. Postaw na jasne płytki ceramiczne z kolekcji Rochelle, które za sprawą subtelnych wzorów i barw, nie przytłoczą małej łazienki z oknem i prysznicem. Kolekcja Rochelle łączy w sobie ciepłe beże i chłodną biel w jeden spójny obraz. Z kolei lamele dopełniają aranżację i wprowadzają do wnętrza przytulny urok drewna.

Jakie meble i dodatki sprawdzą się w łazience z oknem?

Łazienka z oknem to bardzo przyjemne miejsce do codziennej pielęgnacji i relaksu, ale wymaga odpowiedniego wyposażenia, aby zapewnić prywatność, funkcjonalność i estetykę. Postaw na wiszące szafki, które pozwolą na przechowywanie kosmetyków i innych drobiazgów. Z kolei lustra optycznie powiększają przestrzeń. Dopełnieniem łazienki z dużym oknem będą płytki z kolekcji Sedona.

Kolekcja Sedona to podróż w czasie, która przeniesie Cię do zapisanych w pamięci wspomnień tropików. Przywołuje klimat egzotycznych krajobrazów i tworzy pełne domowego ciepła wnętrza, w którym będziesz mógł się zrelaksować.

Przedstawiliśmy Ci nasze pomysły na łazienkę z oknem. Koniecznie sprawdź, polecane przez nas kolekcje płytek i wybierz tę, która będzie najlepiej pasować do Twojej łazienki.