Nietuzinkowa mieszanka minimalizmu i romantyzmu, czyli dom na wsi Anny Tomaska-Szmaja.

Bohaterka najnowszego odcinka “Open the door for Tubądzin” marzyła o domu nas wsi. Wnętrza zostały zaaranżaowane bardzo starannie z dbałością o najdrobniejszy detal. W domu dominuje styl famrhouse połączony z nutką minimalizmu i elegancji.

Nowoczesne wnętrza z tradycyjnym urokiem

Styl farmhouse to doskonały przepis na stworzenie ciepłego, rodzinnego wnętrza. To także poszanowanie środowiska i wybór naturalnych materiałów, wytworzonych w zrównoważony sposób. Farmhouse szanuje tradycję i chętnie korzysta ze starych mebli, dekoracji czy dodatków, ale definiuje je na nowo – odnawiając przedmioty i nadając im nowy charakter.

Spójne wnętrza Anny

Wnętrza w domu Anny utrzymane są w jednolitym stylu. Spójność aranżacji podkreśla jednolita podłoga, która znalazła się w salonie, kuchni, przedpokoju i jednej z łazienek. To płytki Korzilius Wood Craft Grey ułożone w jodełkę. Anna zdecydowała się na płytki z uwagi na łatwość utrzymania ich w czystości i wysoką jakość. Ceramika doskonale współpracuje z ogrzewaniem podłogowym. Jest też mrozoodporna, dlatego identyczne płytki znalazły się na tarasie za domem.

Subtelny minimalizm w spójnych aranżacjach

Aranżacje są spójne kolorystyczne. Królują tu neutralne barwy i naturalne surowce. Bazą wystroju jest biel, która pokrywa ściany, sufity, meble i tekstylia. Dopełniają ją dodatki w neutralnych, naturalnych odcieniach beży i ciepłych odcieni szarości. Minimalizm równoważony jest subtelną wytwornością.

Elegancki marmur w przytulnej łazience: kolekcja Marmo d’Oro

W dużej łazience zachwycający marmurowy wzór kolekcji Marmo d’Oro przełamuje konwencję i doskonale odnajduje się w przytulnym, sielskim wnętrzu. Dopełniony drewnianymi dodatkami zyskał zupełnie nowy charakter.

Urok klasycznego designu w małej łazience

Mała łazienka dla gości to także ukłon w stronę klasycznego designu. Spokojną biel kolekcji Timeless, równowazy podłoga Korzilius Wood Craft Grey ze wzorem drewna. Aranżację dopełniaja tu stylowe plakaty w dębowych ramach, nadające wnętrzu charakteru.

Zobacz wymarzony dom Anny Szmaja-Tomaska w najnowszym odcinku “Open the door for Tubadzin”.