Onice - kamień, który kocha światło

Transparentne, wielowymiarowe i naturalnie piękne – poznaj nową kolekcję płyt wielkoformatowych Onice Ceramiki Tubądzin. Projektanci z TU_kolektyw sięgnęli tym razem po subtelną odmianę onyksu. Delikatna biel i świetliste odcienie różu przypominają budzące się o świcie niebo. Spokój stonowanych barw dopełnia energetyczna feeria odcieni brązu. Ta synergia kolorów tworzy idealną równowagę i detronizuje wszechobecne szarości.

Blask jutrzenki

O świcie niebo mieni się łagodnymi odcieniami różu, mrok nocy zamienia się w delikatny spektakl świateł. Pierwsze promienie słońca niosą ze sobą ciepło, łagodność i spokój. Kolekcja Onice została oparta o delikatne, kobiecie kolory – róż i biel. Tworzy przytulne, spokojne wnętrza, przywodzące na myśl nowy dzień i nowe możliwości. Każda płyta jest niepowtarzalnym dziełem sztuki.

Wysoki połysk nadaje płytkom świetlistość charakterystyczną dla naturalnego kamienia. Wielowarstwowy wzór stwarza wrażenie naturalnej przezierności i przestrzenności. W kontakcie ze światłem ukazuję bogatą i przede wszystkim wielowarstwową strukturę, która roztacza przed nami wspaniałą symfonię barw. Lśniące refleksy, odcienie różu kojarzące się z energią i tlącym się żarem, przywodzą na myśl energię poranka.

Biżuteryjna elegancja

Onyks nie lubi zdobień i natłoku. Sam w sobie jest wystarczająco strojny i ornamentacyjny. Dlatego kolekcja Onice zdecydowanie przypadnie do gustu zwolennikom minimalizmu, którzy lubią stawiać na mocne akcenty i nie chcą przeładowywać swoich wnętrz zbytecznymi dodatkami.

Delikatne odcienie różu będą świetną bazą zarówno dla łazienki w stylu glamour, jak i niebanalną podstawą do stworzenia kobiecego salonu. Doskonałym uzupełnieniem aranżacji będą miękkie tkaniny o grubym splocie, złote akcenty harmonijnie nawiązujące do brązowych wybarwień oraz dodatki w pastelowych odcieniach różu lub z naturalnego drewna. Rozproszone źródła światła pozwolą w pełni wyeksponować piękno minerału.

Inspiracja naturą

Wzór zaczerpnięty z naturalnego onyksu został przeniesiony na wielkoformatowe gresy w rozmiarze 120 x 240, 120 x 120 oraz 60 x 120 cm. Ich wielkość podkreśla głęboko osadzoną grafikę mieniącą się odcieniami i efektami nierównomiernego rozwarstwienia. Sprawia to, że Onice zachwyca niesamowitą dekoracyjnością właściwą naturalnemu onyksowi, tworząc kunsztowną całość.

Luksusowa kolekcja Onice nadaje wnętrzom eleganckiego charakteru. Niesłychanie naturalna i oryginalna zarazem, pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych przestrzeni. Różowy onyks, który spektakularnie skrzy się w promieniach porannego słońca, intryguje swą niejednoznacznością i tajemniczością.

Poznaj najnowszą kolekcję marki Monolith - Onice