Open the door for Tubądzin z Joanną Banaszewską – Sielankowe wnętrza poza miastem w stylu Joanny Banaszewskiej!

Joanna Banaszewska jest właścicielką marki odzieżowej Bubabanana, której misją przewodnią jest wspieranie kobiet w duchu body positive. Na co dzień jej działalność w internecie koncentruje się wokół platformy Instagram, gdzie prowadzi prywatny profil, na którym dzieli się swoim życiem - bez filtrów! Oprócz tego, prowadzi także autorski blog, na którym zaprezentowała ostatnio swoje miejsce na ziemi - piękny, drewniany wiejski dom usytuowany w Siedlisku nad stawem. Sielankowy dom na wsi Joanny Banaszewskiej ujmuje harmonią i ciepłem. Joanna Banaszewska użyła ponadczasowych elementów wykończeniowych, które nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter. Romantyczne i komfortowe przestrzenie stały się idealnym miejscem na chwile relaksu z dala od zgiełku miasta.

Przytulny dom poza miastem

Jednym z najbardziej zachwycających elementów są podłogi. Joanna zdecydowała się na mozaikę gresową Fashion, która tworzy efekt przypominający posadzki urokliwych paryskich kamienic Złamana biel płytek i ciemne geometryczne wzory nadają wnętrzom unikatowego charakteru.

Klasyczne kolory i kształty wprowadzają nastrój do aranżacji, a połączenie ich z płytką ścienną Timeless White dodaje elegancji. W drugiej łazience świetnie sprawdza się zarówno Timeless Green jak i gresowe płyty Mountain Ash Coral, tworząc estetyczne połączenie.

Twórczyni pokochała ciemną zieleń, wkomponowując ją w swoją wyjątkową przestrzeń. Zieleń wprowadza harmonię i spokój do wnętrza, świetnie łącząc się z jasnym drewnem sufitu.

Przestrzeń z nowym przeznaczeniem

Joanna postanowiła nadać garażowi nietypowego przeznaczenia, przeobrażając je w miejsce spotkań towarzyskich. W celu uprzyjemnienia przebywania w nieszablonowej przestrzeni, Joanna zastosowała w aranżacji płytkę Macchia Grey, która zachwyca wzorem modnego lastryko.

Joanna w swoim wnętrzu połączyła pasję do mody z wyjątkowym talentem do tworzenia przytulnych aranżacji. Jej dom wypoczynkowy na wsi jest pełen ciepła, spokoju i inspiracji, a materiały od Tubądzin podkreślają wyjątkowy charakter tego miejsca.