Rodzinny azyl inspirowany naturą

Neutralne barwy i wyjątkowa, nierównomierna struktura skał pozwalają stworzyć eleganckie, a równocześnie funkcjonalne wnętrza odpowiadające na potrzeby wszystkich domowników.

Naturalna harmonia

Bliskość natury to prawdziwy skarb. Na co dzień otoczeni betonem i tworzywami sztucznymi, pragniemy wrócić do tego, co pozwala nam odzyskać równowagę oraz wewnętrzny spokój. Niełatwo jest stworzyć rodzinny zakątek, który stanie się prawdziwym azylem. Dlatego podczas projektowania wnętrz warto pomyśleć o aranżacji nawiązującej do natury. Świetnym rozwiązaniem będzie wybór eleganckiej bieli jako tła dla klasycznych struktur inspirowanych minerałami. W efekcie stworzymy harmonijną przestrzeń, w której każdy domownik poczuje się komfortowo, a zabawa i nauka staną się przyjemnością.

Piękno minerałów

Szlachetne minerały, które stały się inspiracją do stworzenia kolekcji Marmo d’Oro czy White Opal wprowadzają do wnętrz rys ponadczasowości i naturalnego piękna. Dlatego doskonale wpisują się w niemal każdy styl i tendencję. W towarzystwie tradycyjnego sekretarzyka pomieszczenie, w którym pierwsze skrzypce gra kamień nabierze rysów vintage. Plecione dekoracje i obecność makram sprawią, że wnętrze zyska na swobodzie i lekkości typowej dla boho. Natomiast wszechobecna zieleń i elementy z drewna pozwolą uzyskać sznyt natural luxury.

Ponadczasowa biel

Najlepszą bazą dla marmuru i opalu jest maksymalnie neutralna kolorystyka, czyli drapieżna czerń lub uniwersalna biel: czysta, z refleksami perły lub lekko mieniąca się w świetle odcieniem kości słoniowej. Umiejętnie przełamywana neutralnymi brązami czy połyskującym złotem, pozwoli stworzyć niebanalne wnętrze dające poczucie bezpieczeństwa oraz rodzinnego ciepła. Dzięki bliskości naturalnych wzorów i barw możemy zapewnić sobie prawdziwy odpoczynek w każdym pomieszczeniu: zarówno w łazience, jak i w pokoju dziennym.

Zainspiruj się!

W kolejnym odcinku cyklu Open the door for Tubądzin mamy okazję zobaczyć piękne wnętrza inspirowane bielą, marmurem i opalem. Zaglądamy do domu Adrianny Miaskowskiej, która udekorowała swój dom kolekcjami White Opal oraz Marmo d’Oro od Grupy Tubądzin.