Stwórz Twoją wymarzoną przestrzeń z płytkami tarasowymi koraTER®

Marzysz o miejscu, w którym odpoczniesz na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody? Płytki tarasowe koraTER® pomogą Ci stworzyć oazę relaksu. Zapewnią one nie tylko nieograniczone możliwości aranżacyjne, ale również gwarantują trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Poznaj wyjątkowe kolekcje płytek i otwórz wnętrze na taras.

Z tekstu dowiesz się:

  • jakie wzory płytek tarasowych możesz wybrać,
  • w jaki sposób można zamontować płytki tarasowe,
  • jakie są zalety płytek tarasowych koraTER®.

Zachwycająca i zarazem funkcjonalna podłoga na taras pozwoli Ci stworzyć miejsce do wypoczynku i spotkań z bliskimi. Poznaj nowość w ofercie Grupy Tubądzin – płytki tarasowe koraTER®! Zainspiruj się i zaaranżuj przestrzeń zgodnie z Twoimi indywidualnymi preferencjami i gustem. Odkryj z nami, jak w prosty sposób możesz zmienić swój taras w oazę relaksu, która zachęci do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Gres na taras koraTER® – nieograniczone możliwości aranżacyjne

Płytki tarasowe koraTER® oferują różnorodne wzory i style, które doskonale pasują do Twojego gustu. Jeśli szukasz naturalnego wyglądu, płytki z drewnianym wzorem z kolekcji Patio Wood koraTER® będą idealnym wyborem. Ich ciepła kolorystyka i wyraźnie zarysowane usłojenie wprowadzą do Twojej przestrzeni łagodny klimat sprzyjający relaksowi.

Jeśli preferujesz nowoczesne rozwiązania postaw na płytki gresowe na taras z kolekcji Torano koraTER® z kamiennym wzorem, który jest połączeniem natury i nowoczesności. Perfekcyjne odwzorowanie struktur kamienia doda Twojej przestrzeni szlachetnego charakteru. Natomiast płytki z kolekcji Grand Cave koraTER® inspirowane skałą łupkową doskonale podkreślą nowoczesny styl i będą stanowiły doskonały wybór dla minimalistów.

Płytki tarasowe – montuj, tak jak chcesz

Atutem płytek tarasowych koraTER® jest możliwość wyboru różnych sposobów ich montażu, co daje jeszcze większą swobodę w tworzeniu wymarzonej przestrzeni.

Możesz zdecydować się na:

  • montaż na wspornikach tarasowych, co pozwoli Ci uzyskać równą powierzchnię. Rozwiązanie to daje również możliwość modyfikowania wyglądu tarasu w dowolnym momencie, ponieważ elementy nie są ze sobą na stałe połączone.
  • montaż na zaprawie drenażowej, w przypadku miejsc narażonych na zwiększone obciążenia, co zapewni stabilność i wytrzymałość powierzchni użytkowej tarasu.
  • montaż na podsypce piaskowej lub żwirowej, w miejscach, gdzie nie jest wymagana zwiększona nośność.
  • montaż na ziemi, jeśli zależy Ci na elastyczności i możliwości zmiany układu płyt.

Jak widzisz, płytki tarasowe dzięki dużej dowolności sposobu ich montażu pozwalają skupić się na walorach estetycznych poszczególnych kolekcji. Zarówno miejsce, jak i podłoże, na którym zdecydujesz się je położyć, nie stanowią żadnego ograniczenia.

Płytki gresowe tarasowe – poznaj ich zalety

Płytki tarasowe koraTER® to nie tylko estetyczne rozwiązanie, ale przede wszystkim praktyczne i trwałe. Są odporne na czynniki zewnętrzne, takie jak wysokie i niskie temperatury, a także na działanie soli używanej zwłaszcza w sezonie zimowym do rozmrażania śliskich powierzchni. Płytki gresowe tarasowe o grubości 1,8 cm zostały wykonane z całkowicie mrozoodpornego materiału ceramicznego. Warto też wspomnieć, że wierzchnia struktura wszystkich płytek tarasowych koraTER® jest antypoślizgowa.

Niezależnie od stylu, jaki preferujesz, możesz stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń z naszymi płytkami tarasowymi. Ich różnorodność wzorów, sposobów montażu i szerokie zastosowanie dają Ci pełną swobodę w kształtowaniu otoczenia, które Cię otacza. Zrealizuj swoje marzenia o idealnym tarasie z płytami tarasowymi koraTER®!