W sercu skandynawskiej błogości: studio Ani z Bezarchitekta.pl

Studio Anny Pietraszek-Sawickiej, prowadzącej bloga Bezarchitekta.pl, zachwyca wysublimowaną prostotą w stylu skandynawskim. W każdym zakątku kryje się pozytywna energia, wprowadzająca w optymistyczny nastrój. We wnętrzach znalazło się wszystko, co związane z harmonią i sztuką odnajdywania szczęścia w codzienności.

Dla Anny Pietraszek-Sawickiej styl jest punktem wyjścia do aranżacji. Odważnie łączy konwencję tworząc zachwycające zestawienia. W swoim wnętrzu połączyła styl angielski, francuski I skandynawski, zachowując między nimi idealny balans. Prowadząca bloga Bezarchitekta.pl pokazuje stworzone przez siebie przestrzenie, olśniewając designerskim kunsztem. Jej nowo wyremontowane studio to kwintesencja elegancji w naturalnym wydaniu.

Naturalna błogość

Ania łącząc style wykorzystała płytki o strukturze boazerii w ciepłym odcieniu bieli. Kolekcja Timeless Macieja Zienia pozwala na tworzenie aranżacji pełnych spokoju, zadumy i wyciszenia. Zachwyca błogim podejściem do codzienności, pełnym prostoty oraz ukojenia.

Na podłogach łazienki znalazła się natomiast mozaika Fashion, która doskonale rozjaśniła przestrzeń i nadała jej nietuzinkowego charakteru. Klasyczny wzór, łączący w sobie biel i czerń, dodaje wnętrzu niewymuszonej francuskiej elegancji i klasy.

Bezpieczna przystań

Ania czerpie z piękna natury, dlatego w jej studio znalazły się płytki inspirowane przyrodą. W kuchni dekoratorka postawiła na kolekcję Balance Stone, zaprojektowaną przez Macieja Zienia. Płytki wykorzystano również jako blaty kuchenne, wprowadzając nutę ukojenia i niezakłóconej harmonii. Balance Stone, inspirowana wyjątkową odmianą portugalskiego marmuru Alpine, prezentuje się w tej formie niezwykle zjawiskowo.

W szklarni dekoratorka zdecydowała się wykorzystać zjawiskową kolekcję Onice Rosa. Pokryte warstwą granilli płyty wielkoformatowe zapewniają spektakularny efekt podwójnego odbijania naturalnego światła, które przedostaje się przez szklaną konstrukcję.