GRUPA TUBĄDZIN

Od ponad 35 lat wyznacza trendy wzornicze, a produkty firmy charakteryzuje światowa jakość, dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii.

Lider innowacji i designu

W 2016 r. firma uruchomiła najnowocześniejszy zakład produkcyjny w tej części Europy, stając się polskim pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż do 120 x 240 cm. Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Znajdują one zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej – świetnie sprawdzają się jako oryginalna i trwała okładzina meblowa, a także elewacyjna.

Unikatowa oferta

Bogaty asortyment Grupy Tubądzin tworzą rozpoznawalne marki, z których każda wprowadza własne kolekcje i linie produktów.

Centrum logistyczne i zakłady produkcyjne

Tubądzin Management Group Sp. z o.o.

Cedrowice Parcela 11, 95-035 Ozorków

Ceramika Tubądzin III sp. z o.o. s.k.

Dworska 28, 98-200 Sieradz

Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o.

Armii Krajowej 20, 95-035 Ozorków

Ceramika Tubądzin Sp. z o.o.

Tubądzin 31, 98-285 Wróblew

Nasze marki

Partnerzy handlowi

Niezwykle istotnym elementem działania Grupy Tubądzin są partnerzy handlowi. Sieć dystrybucji oparta jest na grupie dużych hurtowni płytek ceramicznych, które obsługują mniejsze punkty detaliczne w obszarze swojego działania. Połączenie zaangażowania dystrybutorów w promocję wyrobów, pozwala firmie systematycznie zwiększać poziom sprzedaży. Obecnie Grupa Tubądzin sprzedaje swoje produkty w 70 krajach.

Kraje sprzedaży

70

Salony w kraju

1500

Salony za granicą

2000

Roczna produkcja w m2

15 mln

Sprzedaż eksportowa

35%