Apartamenty Bernadowska w Gdyni

Klasyka zawsze się sprawdza. Kamienne wzory tworzą wnętrza o niezwykłym charakterze. Odpowiednio dobrane wykończenie to połowa sukcesu – samo w sobie stanowi najwspanialszą ozdobę każdego domu. Podobnie jak natura. W przypadku apartamentu z kompleksu Bernadowska w Gdyni, projektanci osiągnęli wyżyny stylu, opierając swoje koncepcje na produktach marki Tubądzin.

Użyte kolekcje

Marmo d'Oro

White Opal

Ile produktów?

3 produktyZobacz produkty

Lokalizacja

Gdynia

Wygląd

Kompleks Bernadowska w Gdyni to niezwykle urokliwe miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie okazałego lasu. Bliskość z naturą widoczna jest nie tylko w interesujących rozwiązaniach elewacyjnych, ale także wewnątrz budynków. W jednym z mieszkań naturalne wzory i struktury stały się najważniejszą dekoracją. Zjawiskowe płyty wielkoformatowe znalazły się w niemal każdym pomieszczeniu.

Kuchnia apartamentu jest niezwykle ciepła i stwarza przyjemną atmosferę. Zachęca do przebywania w niej niezależnie od tego, czy pojawia się ochota na kubek gorącej herbaty sam na sam z aromatycznym wywarem, pyszny deser we dwoje czy dłuższe spotkanie w większym gronie. Złote dodatki w postaci baterii, zlewu oraz kontaktów wprowadzają do pomieszczenia nutę artystycznego zacięcia ku manierze art deco. Na tle płyt z kolekcji Marmo D’oro od Grupy Tubądzin nabierają prawdziwie ożywczego blasku.

Te same płyty pojawiają się w korytarzu, gdzie doskonale komponują się...

z subtelnymi meblami w stylu nowoczesnym. Wiszące na ścianach obrazy stanowią nietuzinkowy kontrast z resztą aranżacji. Biel ścian i oszałamiający autentycznością marmurowy wzór na podłogach wprowadzają harmonię i równowagę.

Płytki Marmo D’oro na tyle przypadły do gustu projektantom, że...

pojawiły się także w jednej z łazienek. Wraz ze złotymi elementami i estetycznymi przeszkleniami prysznica walk In sprawiły, że wnętrze wygląda spektakularnie. W drugiej łazience postawiono na kamień, jednak w nieco innym wydaniu. Inspirowane opalem płyty wielkoformatowe White Opal wspaniale skrzą się w świetle minimalistycznych lamp. Wnoszą do wnętrza iskrę naturalnej świeżości oraz tajemniczości, zapewniając wyciszenie oraz odpoczynek.