Melon Clinic w SieradzuPolecane

Nowoczesne wnętrza lokali usługowych wymagają odpowiedniej oprawy. Ważna jest nie tylko ich funkcjonalność, ale także atmosfera budowana przez dobór wyposażenia oraz materiałów wykończeniowych. W klinice stomatologicznej Melon Clinic w Sieradzu postawiono na sprawdzone, najwyższej jakości płyty ceramiczne od Grupy Tubądzin.

Styl nowoczesny umiejętnie łączy ze sobą różnorodne struktury, kolorystykę oraz tendencje. Nierzadko adaptuje wzornictwo inspirowane naturą bądź koncepcją eko. Ich obecność kojąco wpływa na zmysły. Nic więc dziwnego, że często gości w lokalach usługowych, takich jak klinika stomatologiczna Melon Clinic w Sieradzu. Ważne jest w nich zapewnienie użytkownikom wyciszającej atmosfery, która zniweluje towarzyszący stres. Dlatego projektanci zdecydowali się tu na subtelne przełamanie neutralnej bieli i czerni, wprowadzając do wnętrz, a także na elewację budynku elementy strukturą nawiązujące do drewna i kamienia.

Wielkoformatowe płyty z kolekcji Cielo e Terra

Melon Clinic odzwierciedla kluczowe wartości przyświecające placówce medycznej. Nie bez powodu pojawia się tu nieskazitelna biel. Autorem projektu jest Tomasz Smus. Wybrał on płyty wielkoformatowe z kolekcji Cielo e Terra– znajdują się one zarówno w korytarzach, w recepcji, jak i w gabinetach. Autorka kolekcji, światowej sławy projektantka, Dorota Koziara, postanowiła zaczerpnąć z otaczającego świata i kolorów nieba, które rozjaśniają przestrzeń i wprowadzają do niej naturalną harmonię. W ten sposób Melon Clinic zapewnia użytkownikom wysoki komfort i przyjazne warunki.

W łazienkach znalazły się mocno kontrastujące...

z pozostałymi pomieszczeniami płytki Mountain Ash Almond, które doskonale korespondują z kolekcją Grand Cave Graphite. Obydwie linie nadają wnętrzu elegancji oraz niezwykłej głębi, nawiązując do stylu natural luxury. W połączeniu z minimalistyczną armaturą w kolorze klasycznej bieli, przestrzenie łazienkowe zyskują industrialny sznyt.

Co ciekawe, projektant poszedł o krok dalej i...

postanowił na integralność wnętrz z otoczeniem zewnętrznym. Te same płyty ozdobiły elewację budynku, dzięki czemu wyróżnia się on na tle sąsiadujących brył nowoczesnym, niezwykle urokliwym designem, a równocześnie świetnie odzwierciedla charakter miejsca.