Nyska Residence - prestiżowa inwestycja we Wrocławiu

Elementem wyróżniającymi apartamentowiec Nyska Residence jest luksusowa architektura oraz elegancka aranżacja części wspólnych. Przestrzenie projektowane z troską o każdy najmniejszy szczegół. W inwestycji zostały wykorzystane materiały najwyżej jakości - płytki marki Monolith z kolekcji Grand Cave i Pietrasanta.

Użyte kolekcje

Grand Cave

Pietrasanta

Lokalizacja

Wrocław

Styl


Nowoczesny

Wygląd

W tej realizacji kluczowe miejsce otrzymały...

dwie pozycje asortymentowe, tj. Płytka gresowa Pietrasanta w formacie 79,8x79,8 w V klasie ścieralności w połączeniu z Płytkę gresową Grand Cave Graphite w formacie 239,8x119,8 oraz w formacie 79,8x79,8 charakteryzująca się antypoślizgowością R10. Z uwagi na stosowne parametry płytka Pietrasanta pokrywa powierzchnie podłóg wejścia budynku, klatki schodowej i korytarzy.

Z kolei płytka Grand Cave Graphite...

okala ściany wiatrołapu, schodzi na schody i posadzkę klatki schodowej oraz pojawia się przed każdym wejściem do indywidualnych apartamentów. Na szczególną uwagę zasługuje podłoga klatki schodowej, której ułożenie jest wolne od schematu. Obie płytki zostały pocięte w trapezy, zaakcentowane mosiężnymi listwami dylatacyjnymi i ułożone w wyróżniający się wzór. Połączenie surowego marmuru z ciemną głębią kamienia, cierpliwość w wykonaniu oraz zastosowane detale stworzyły oryginalne i dystyngowane wnętrze.