Dobrze zaprojektowany dzień w Twoim mieście

Dobrze zaprojektowany dzień w Twoim mieście

9 września 2022

Nowinki techniczne i zmiany w oprogramowaniu, ale też nowe trendy w projektowaniu czy narzędzia ułatwiające pracę z wymagającym klientem – trwa cykl szkoleń dla projektantów i architektów zorganizowany przez firmę CAD Projekt K&A wspólnie z Grupą Tubądzin.

- Program warsztatów jest bardzo zróżnicowany. Chcemy dać uczestnikom pakiet wiedzy, która ułatwi im codzienna pracę. – mówi Ewa Kryszkiewicz Manager Działu Rozwoju i Współpracy z Architektami Grupy Tubądzin - Oprócz czysto technicznych zagadnień stawiamy też na rozwój tzw. kompetencji miękkich. To właśnie one często sprawiają, że łatwiej jest pozyskać i utrzymać klientów. – dodaje.

Dotychczas spotkania odbyły się w Poznaniu, Warszawie i Krakowie. Wzięło w nich udział 210 uczestników.

- Nasze szkolenia są bardzo interakcyjne. Tu nie ma nudnego monologu prowadzących, uczestnicy przez cały czas wchodzą w rozmowę z prelegentem. Dzięki temu udaje nam się stworzyć wyjątkowy klimat. Stawiamy na wysoki poziom merytoryczny, który uzupełnia wymiana poglądów z uczestnikami. Te dyskusje często prowadzą do bardzo inspirujących wniosków – mówi Jakub Krzyżański, specjalista ds. Marketingu w CAD Projekt K&A.

Uczestnicy warsztatów mogli także zapoznać się z możliwościami jakie stwarza im udział w Tubądzin Design Awards.

Kolejne warsztaty odbędą się już 16 września we Wrocławiu, a potem 28 października w Gdańsku i 18 listopada w Łodzi.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.