Tubądzin Design Awards

III edycja Tubądzin Design Awards, to międzynarodowy konkurs dla architektów, projektantów i studentów. Doceniamy Wasze zaangażowanie oraz inspirujące pomysły. TDA to szansa na uwolnienie twórczego potencjału architektów i projektantów.

#nature #future #freedom

#nature – projektowanie przestrzeni, która swoim charakterem wpisuje się w otoczenie, jest sztuką.

#future – przyszłość należy do Was! Kreowanie przestrzeni ma wpływ nie tylko na teraźniejszość, ale także na życie przyszłych pokoleń.

#freedom - wolność, dla której ograniczeniem jest sam twórca i jego wyobraźnia. Dajemy Wam szeroką gamę możliwości, którą możecie wykorzystać w inspirujący, nieszablonowy i odpowiedzialny sposób.

Nagroda główna

W III edycji Tubądzin Design Awards zdobywając Grand Prix do Ciebie należy wybór nagrody głównej. #freedom to wolność wyboru. Możesz sam zdecydować czy odwiedzisz z nami Abu Dhabi czy Islandię. Poczuj wolność będącą nieograniczoną możliwością tworzenia.

image

Islandia – #nature

Islandia jest położona zaledwie dwa stopnie na południe od północnego koła podbiegunowego, jest jednym z niewielu krajów, w których można podziwiać zorzę polarną. Stolica Islandii znajduje się w czołówce proekologicznych miast na świecie. Podróż na Islandię połączy ze sobą świat natury z architekturą i pokaże jak te dwa obszary wzajemnie się przenikają.

image

Abu Dhabi / Masdar - #future

Pierwsze w pełni ekologiczne miasto budowane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Unikalność miasta polega na tym, że nie emituje dwutlenku węgla i jest zasilane jedynie energią odnawialną, głównie słoneczną, wiatrową, wodną oraz biopaliwową. Masdar łączy najnowocześniejsze technologie, współczesną architekturę i naturalne źródła energii, by pokazać jak mogą wyglądać miasta przyszłości. Projekt cieszy się dużym poparciem międzynarodowej organizacji ekologicznej WWF.

Jury

Patroni

Patroni medialni