Harmonia pośród drzew - dom Macieja Maniewskiego

Harmonia pośród drzew - dom Macieja Maniewskiego

5 grudnia 2023

W najnowszym odcinku z serii „Open the Door for Tubądzin", Maciej Maniewski, znany mistrz fryzur, otworzył drzwi swojego prywatnego azylu. Zlokalizowany pośród malowniczego sosnowego lasu, dom Maniewskiego stał się miejscem pełnym wyjątkowego designu.

Maciej Maniewski to jedna z najbardziej znanych postaci w polskim świecie fryzjerstwa. Popularność zdobył dzięki programom „Afera fryzjera” i „Mistrzowskie cięcie”. Aktywny w mediach społecznościowych i na platformie YouTube, udziela cennych porad fryzjerskich, zdobywając uznanie fanów. W najnowszym odcinku „Open the Door for Tubądzin” dał się poznać z nowej perspektywy - jako pasjonat aranżacji wnętrz.

Maniewski wymarzył sobie dom w sosnowym lesie, miejscu, które od dawna było dla niego źródłem inspiracji. Wnętrza jego domu są odzwierciedleniem harmonii, minimalizmu i miłości do naturalnych materiałów.

Parter domu, stworzony z myślą o relaksie po ciężkim dniu pracy, oferuje przestronną strefę dzienną, która obejmuje salon, otwartą kuchnię oraz imponującą jadalnię. Dodatkowym atutem tego poziomu jest pokój gościnny, a zwłaszcza jego łazienka, udekorowana pięknymi płytkami z kolekcji Speccio Carrara od Tubądzina. Duże płyty, inspirowane pięknem marmuru karraryjskiego, nadają przestrzeni elegancki charakter, optycznie ją powiększając.

Na piętrze znajduje się prywatna, wydzielona strefa, umożliwiająca odpoczynek. Sypialnia i łazienka utrzymane są w klasycznym, ponadczasowym stylu. Dominujący brązowy odcień drewna w łazience tworzy kontrast z czarnymi płytkami o wzorze marmuru z kolekcji Black Pulpis Macieja Zienia. Polerowana powierzchnia, czarny kolor i jasne żyły oddają wygląd szlachetnego kamienia, tworząc niepowtarzalny klimat.

Na dole znajduje się prywatny salon fryzjerski, który jest też studiem nagraniowym Macieja. W tej przestrzeni również zastosowano płyty od Grupy Tubądzin. Na ścianach jest kolekcja Grand Cave w kolorze Graphite. Elegancka ciemna szarość i rysunek skał łupkowych tworzą niezapomniany efekt, łącząc design z funkcjonalnością.

Odkrywając dom Macieja Maniewskiego w najnowszym odcinku „Open the Door for Tubądzin”, widzowie mają okazję zobaczyć, jak ikona fryzjerstwa przenosi swoją estetykę i pasję do prywatnego świata, tworząc harmonijne miejsce, które łączy naturę z designerskim pięknem.