Nowe miejsca pracy w fabryce Grupy Tubądzin w Sieradzu

Nowe miejsca pracy w fabryce Grupy Tubądzin w Sieradzu

19 czerwca 2024

Grupa Tubądzin, jedna najbardziej innowacyjnych firm ceramicznych w Europie, a także jeden z największych pracodawców w regionie łódzkim ogłasza rekrutację pracowników na nową linie produkcyjną. W fabryce w Sieradzu zatrudnienie znajdzie kilkadziesiąt osób.

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 275 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

. Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Nowe miejsca pracy

W związku z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej w fabryce w Sieradzu Grupa Tubądzin prowadzi rekrutację automatyków, pracowników produkcji, magazynierów oraz laborantów.

Pracownicy będą mieli okazję pracować w najnowocześniejszej w tej części Europy fabryce. Współpraca z doświadczonym zespołem specjalistów umożliwi im zdobycie nowych kompetencji i rozwój zawodowy.

Bogata oferta świadczeń

Poza stabilnym zatrudnieniem i konkurencyjnym wynagrodzeniem, pracownicy Grupy Tubądzin mogą liczyć na regularne, interdyscyplinarne szkolenia, dzięki którym poszerzają swoją wiedzę oraz zdobywają umiejętności niezbędne do tworzenia unikalnych produktów wykończeniowych. Grupa oferuje także programy dofinansowywania nauki. Poza wspomnianymi benefitami, osoby zatrudnione w Grupie Tubądzin otrzymują bogatą ofertę świadczeń pozapłacowych, m.in. ubezpieczenia grupowe, bogate pakiety opieki medycznej oraz pakiety sportowe.

Miarą sukcesu Grupy Tubądzin jest zadowolenie i zaangażowanie jej pracowników. Niezależnie od zajmowanego stanowiska, każda osoba zatrudniona w Firmie współtworzy rozpoznawalną w wielu krajach markę oraz stanowi o jej sile i pozycji na rynku.

Więcej informacji na temat kariery w Grupie Tubądzin na https://www.tubadzin.pl/rekrutacja-oraz-oferty-pracy-i-praktyk