Pełnia stylu

Jasna łazienka z czarnymi akcentami po czyszczeniu gresu

23 kwietnia 2024

Współczesna architektura coraz częściej przenosi do wnętrz pasje i zainteresowania ich mieszkańców. Kolekcja Gold Moon od Grupy Tubądzin inspirowana jest wszechświatem - planetami, gwiazdami i odległymi galaktykami. To doskonała baza do stworzenia zdecydowanych i niebanalnych aranżacji.

Człowiek od zawsze pragnął sięgnąć gwiazd, fascynując się ich tajemnicą. Nauka i postęp technologiczny umożliwiły to nielicznym. Projektanci i architekci zaczęli w swoje aranżacje wplatać elementy inspirowane wszechświatem. Kolekcja Gold Moon od Grupy Tubądzin to artystyczna interpretacja powierzchni planet i światła gwiazd.

Wzory na płytkach inspirowane są wyobrażeniem powierzchni planet - ich struktury, kraterów i wulkanów. Aranżując wnętrza z wykorzystaniem płytek z kolekcji Gold Moon, warto kierować się indywidualnym stylem. Te wyjątkowe płytki doskonale komponują się zarówno z nowoczesnymi minimalistycznymi przestrzeniami, jak i z bardziej klasycznymi lub ekstrawaganckimi aranżacjami.

Płytki emanują nie tylko wyrafinowanym połyskiem, ale także subtelnością wzoru. Odcienie miedzi pełzające po bezkresnej czerni tworzą niezwykłą aurę tajemniczości, podkreślając zarówno indywidualność, jak i elegancję przestrzeni. Kolekcja wprowadza do pomieszczenia harmonię jednocześnie pobudzając wyobraźnię i skłaniając do refleksji nad tajemnicami wszechświata.

Dobierając dodatki do wnętrz zdobionych płytkami Gold Moon, warto postawić na minimalistyczne, geometryczne formy, które podkreślą nowoczesność i elegancję przestrzeni. Dodatkowo, delikatne akcenty w kolorze miedzi lub złota doskonale współgrają z motywem kolekcji, nadając wnętrzom subtelny blask i elegancki wydźwięk. Warto także zwrócić uwagę na odpowiednie oświetlenie, które podkreśli piękno płytek i stworzy efekt trójwymiarowej głębi.

Kolekcja Gold Moon od Grupy Tubądzin to fragment kosmicznej opowieści, która staje się częścią naszych codziennych przestrzeni. To przypomnienie, że granice naszych marzeń są tylko kwestią wyobraźni, a wszechświat jest niekończącym się źródłem inspiracji.