Rusza "Open the door for Tubądzin" - inspiruj się niezwykłymi realizacjami i zobacz jak mieszkają polscy twórcy

Rusza "Open the door for Tubądzin" - inspiruj się niezwykłymi realizacjami i zobacz jak mieszkają polscy twórcy

19 kwietnia 2022

„Open the door for Tubądzin” to nowy cykl, który wprowadzi widzów do domów oraz pracowni polskich artystów i miłośników unikalnych wnętrz. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć niezwykłe wnętrzarskie aranżacje stworzone przez i dla rodzimych twórców. Goście cyklu pokażą jak żyją, pracują, a także opowiedzą, w jaki sposób poszukują inspiracji dla swoich przestrzeni. Odcinki cyklu będzie można oglądać na kanale YouTube Grupy Tubądzin oraz na profilach marki na Facebooku i Instagramie.

Efekt finalny pracy projektanta to bardzo często jedyny łącznik pomiędzy twórcą i jego odbiorcami. W strefie domysłów pozostają choćby inspiracje – to, w jakich wnętrzach realizowane są pomysły aranżacyjne oraz jakimi przedmiotami otaczają się ich autorzy. „Open the door for Tubądzin” uchyli rąbka tajemnicy i zaprosi widzów do prywatnych przestrzeni polskich twórców ze świata designu.

W nowej, odcinkowej formule widzowie będą mogli zapoznać się z podejściem twórców do projektowania i tworzenia miejsc idealnie dopasowanych do preferencji, osobowości czy wyznawanych wartości. W swobodnej, domowej atmosferze przedstawiciele świata sztuki, architektury i mediów podzielą się historiami dotyczącymi swoich prywatnych wnętrz. Opowiedzą także o wpływie aranżacji na samopoczucie, nastrój i proces kreacji. Dowiemy się, jak przestrzeń może pobudzać do działania czy koić zmysły. Będzie to spora dawka wiedzy i praktycznych porad dla osób poszukujących kreatywnych pomysłów oraz wszystkich zainteresowanych procesem tworzenia idealnej przestrzeni.

„Open the door for Tubądzin” daje niezwykłą możliwość zajrzenia do prywatnych przestrzeni twórców, które nie były prezentowane w taki sposób. Uczestnicy cyklu podzielą się z widzami swoimi motywacjami, inspiracjami i opowiedzą, jak odpowiednio zaaranżowana przestrzeń odpowiada na ich najważniejsze potrzeby. Dowiemy się, za pomocą jakich rozwiązań stymulują swoją kreatywność, co pobudza ich do działania, a co wycisza i relaksuje. Formuła będzie nie tylko okazją do przyjrzenia się ciekawym, oryginalnym wnętrzom, ale także możliwością poznania warsztatu artysty oraz funkcjonalnych rozwiązań, które nasi widzowie będą mogli wykorzystać we własnych przestrzeniach – mówi Magdalena Pisera, Head of Marketing Department z firmy Tubądzin, która odpowiada za realizację formatu.

Do pierwszej serii cyklu „Open the door for Tubądzin” zostali zaproszeni twórcy ze świata architektury i designu. W premierowym odcinku swoje drzwi dla widzów otworzy Katarzyna Szostakowska, projektantka wnętrz, założycielka cenionego serwisu wnętrzarskiego PoliszDesign by Kate&Co, która w domu prowadzi również swoją pracownię. Widzowie będą mogli zobaczyć jej prywatne wnętrza, które ujmują komfortem, szlachetnością detali, a przy tym umiejętnie balansują między stylem, funkcjonalnością i najwyższą jakością wykończenia. Projektantka opowie nam, czym kierowała się, wybierając konkretne materiały i elementy wyposażenia. Dowiemy się także dlaczego jej dom wygląda właśnie tak, jak wygląda. Zapraszamy do obejrzenia tej inspirującej wizyty, a także całego cyklu „Open the door for Tubądzin” – dodaje Magdalena Pisera.

Cykl „Open the door for Tubądzin” będzie można oglądać już od 19 kwietnia. Premierowy odcinek pojawi się równocześnie na kanale marki w serwisie YouTube oraz na profilach społecznościowych w serwisach Facebook i Instagram.

Obejrzyj 1. odcinek: https://youtu.be/kGaaxqdQkJcGrupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od prawie 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2020 firma sprzedawała swoje produkty do 70 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+ czy nowoczesną suszarnię rozpyłową ATM 36, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.

Kontakt dla mediów:

Magdalena Pisera

Head of Marketing Department Grupa Tubądzin

tel. +48 691 460 464

tel. +42 710 37 48

e-mail: m.pisera@tubadzin.pl