Zgłoś projekt do II etapu Tubądzin Design Awards

Zgłoś projekt do II etapu Tubądzin Design Awards

25 sierpnia 2022

II etap prestiżowego konkursu Tubądzin Design Awards dobiega końca. Na prace projektantów, architektów oraz studentów międzynarodowe jury, na czele z Alanem Starskim, czeka do 31 sierpnia.

Tubądzin Design Awards to ogromna szansa dla projektantów oraz studentów kierunków architektonicznych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w branży. Udział w konkursie otwiera przed nimi drzwi do międzynarodowej kariery. Drugi etap edycji 2022 powoli dobiega końca. Na zgłoszenia uczestników Grupa Tubądzin czeka do 31 sierpnia. Tegoroczna formuła konkursu została poszerzona o nową kategorię specjalną CultureFORM, utworzoną z myślą o kulturze i sztuce we współczesnym świecie.

W TDA nagradzani są nie tylko uczestnicy, którzy dotrą do ścisłego finału, ale również zwycięzcy poszczególnych etapów. Na laureatów czekają nagrody finansowe i rzeczowe, nagrody specjalne od sponsorów oraz wysokiej wartości pakiety profesjonalnych programów do projektowania od Partnerów konkursu. Ponadto, sylwetki autorów najciekawszych projektów pojawią się w mediach branżowych i w magazynie Elle Decoration.

Aby zgłosić się do udziału w TDA wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na stronie konkursu i nadesłać prace w wybranych kategoriach: Young Power, Everyday Design, Unlimited Architecture oraz w kategorii specjalnej Culture Form. Uczestnik może zgłosić nieograniczoną liczbę prac!

Każdy może wybrać swój ulubiony projekt z I etapu

Do 7 września trwa głosowanie na nagrodę publiczności dla najlepszego projektu I etapu Tubądzin Design Awards na platformie Facebook.

– Tubądzin Design Awards to konkurs, który daje uczestnikom ogromne możliwości. Mają oni szansę na zwycięstwo zarówno w poszczególnych kategoriach, etapach, jak i w głosowaniu publiczności, która na bieżąco śledzi przebieg wydarzenia. Uczestnicy I etapu, mają więc wciąż szansę na uhonorowanie przez zasiadających „na widowni” internautów. – mówi Ewa Kryszkiewicz, Manager Działu Rozwoju i Współpracy z Architektami Grupy Tubądzin.

Zadanie dodatkowe

W kategorii CultureFORM przygotowano wyjątkowe zadanie dodatkowe. „Zaprojektuj toalety Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie” polega na stworzeniu interesującej wizji przestrzeni łazienkowych znajdujących się na terenie instytucji. Projekt ma wpisać się zarówno w klimat samego budynku, jak i szeroko pojętej sztuki architektonicznej. Zwycięska koncepcja zostanie zrealizowana, zaś jej autor na stałe wpisze się w historię Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie.

Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2 000 euro oraz będzie miał możliwość wzięcia udziału w pracach zespołu projektowego Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Projekty toalet można nadsyłać do 30 listopada 2022 r.


Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od prawie 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+ czy nowoczesną suszarnię rozpyłową ATM 36, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.

Kontakt dla mediów:

Edyta Bąk

Specjalista Public Relations

tel. +48 601 322 440

e-mail: e.bak@tubadzin.pl