Maciej Zień

Projektant, stylista, a przede wszystkim perfekcjonista. Od lat jedna z jaśniejszych postaci na polskiej scenie modowej. Twórca luksusowej marki, utożsamianej z klasą i elegancją.

Dekada pracy artystycznej projektanta to konsekwentne budowanie wysublimowanego stylu, który spotkał się z uznaniem na wielu konkursach. Maciej Zień otrzymał nagrody dla projektantów mody – złota nitka oraz złoty wieszak. W 2004 r. został laureatem prestiżowej nagrody Belvedere International Achievement Award w kategorii projektant mody i dwukrotnie prezentował swoje kolekcje podczas paryskiego tygodnia mody prêt-à-porter. Potwierdzeniem jego wyjątkowej pozycji w świecie mody jest nagroda Doskonałość Mody 2010 przyznana przez magazyn Twój Styl.

Zień w branży znany jest także jako twórca kostiumów do spektakli oraz autor licznych stylizacji do teledysków, widowisk czy sesji zdjęciowych. Pewnie dlatego jego kreacje cieszą się uznaniem wśród gwiazd show-businessu.

Jest jak szalona podróż w lata 70. do wymarzonej krainy luksusu. Połączenie kasyn, letnich nocy i Formuły 1. Zaskakujące, ale i fascynujące.

Miasto, które niczego nie udaje i nie lubi rzeczy na pokaz. Jest minimalistyczne, bardzo nowoczesne, a przy tym dynamiczne i otwarte na eksperymenty.

Londyn to z jednej strony rozmach, tradycja, wielkość i dynamika, ale jednocześnie nowoczesność i ekstrawagancja. To miejsce łączące przeciwieństwa, mieniące się wielością form, stylów i kultur.

Paryż ma w sobie coś fascynującego. I nie chodzi tylko o jego romantyczną duszę, ale o niezwykle wyrafinowany smak. To miasto jest delikatne i subtelne. Piękne i eleganckie.

Tokio to miasto, które nieustannie podlegając dynamicznym zmianom, paradoksalnie zachowuje swoją uporządkowaną strukturę. Zupełnie jakby w jego tradycję od samego początku była wpisana nowoczesność.

Barcelona to niewyczerpane źródło inspiracji. Feeria barw i wzorów, misternie układane mozaiki i monumentalne budowle - to nie tylko uczta dla oczu, ale i potężny twórczy impuls.

Do góry