Dom nad stawem Joanny BanaszewskiejPolecane

Z dala od miejskiego zgiełku, wznosi się urokliwy dom, który staje się nieodłączną częścią otaczającej go natury. To magiczne miejsce, gdzie czas płynie wolniej, a spokój i harmonia przenikają wnętrze, by witać każdego przybysza.

Styl


Naturalny

Siedlisko Joanny Banaszewskiej to prawdziwy azyl...

... gdzie współczesna elegancja splata się z nutką mody, tworząc wyjątkową atmosferę. Odpowiednio dobrane materiały oddają ducha aktualnych trendów w projektowaniu wnętrz, a jednocześnie pełnią funkcję użytkową, zapewniając nie tylko estetyczne wrażenia, ale także wygodę codziennego życia.

Joanna umiejętnie łączy detale...

... tworząc kompozycje pełne subtelności i wyrafinowania. Mniejsza łazienka została wzbogacona przez mozaikę gresową Fashion od Macieja Zienia. Kompozycja łącząca złamaną biel i kontrastujące ciemne kwadraty przypomina o urokach paryskich kamienic.

Kolekcja Timeless

Zarówno w małej, jak i dużej łazience, kolekcja Timeless od Macieja Zienia, znajdująca się na ścianach, wprowadza powiew świeżości i łagodność Prowansji. Ciemne akcenty, wbrew utartym stereotypom, zamiast zmniejszać optycznie pomieszczenie, wydobywają jego potencjał. Elegancka, ponadczasowa forma zyskuje niezwykłą miękkość i zmysłowość, wypełniając wnętrza nastrojowym ciepłem i atmosferą komfortu.

Kolory ziemi...

... wprowadzone do przestrzeni większej łazienki, dają uczucie harmonii i spokoju. Tę kolorystykę przełamano jasnym akcentem pod prysznicem , rozjaśniając przestrzeń płytkami z kolekcji Sophisticated. Fuzja butelkowej zieleni z jasnym drewnem stwarza zrównoważone, lecz niezwykle eleganckie połączenie. Delikatne akcenty płyt gresowych o wzorze drewna Mountain Ash Coral subtelnie wzbogacają całą przestrzeń większej łazienki.

Garaż w nowej odsłonie

Przestrzeń, która była garażem została przekształcona w pomieszczenie do wspólnego spędzania czasu. Joanna wybrała płytki Tubądzin z kolekcji Macchia Grey, które perfekcyjnie wpisują się w loftowy charakter tej przestrzeni. Ich niezwykły wzór lastryko tworzy jednocześnie harmonijną i niepowtarzalną atmosferę na spotkania towarzyskie.