Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie to nowoczesny obiekt rekreacyjny, który przenosi w świat Koziołka Matołka. Nie brakuje tu nawiązań do słynnego bohatera, stref relaksu oraz dobrej zabawy, zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych gości, którzy bajkę pamiętają jeszcze z dzieciństwa. W stworzeniu eleganckiej, a przy tym naturalnej Bajkowej Wydmy pomogły produkty marki Tubądzin.

Użyte kolekcje

Mountain Ash

Lokalizacja

Pacanów Polska

Styl


Nowoczesny

Przestrzeń

Wygląd

Centrum Bajki w Pacanowie to niezwykłe miejsce, w którym każdy przeniesie się w świat przygód Koziołka Matołka. Wielofunkcyjny obiekt o powierzchni 1750 m2 oferuje liczne ekspozycje, strefę kinową, literacką oraz dwukondygnacyjny plac zabaw z domkiem Bajkowe Wydmy.

Przytulności dodają mu płyty ceramiczne....

ceramiczne Mountain Ash Coral w ciepłym odcieniu. Wzór naturalnego drewna doskonale wpisuje się w atmosferę bajkowej przestrzeni, tworząc sielską aranżację. Produkt Grupy Tubądzin trafił na elewację domku, zapewniając efekt swobody i prostoty w stylu skandynawskim.

Domek Bajkowe Wydmy swoją konstrukcją przypomina altanę ogrodową w całości wykonaną z drewna. Płytki Mountain Ash Coral odpowiednio zabezpieczają obiekt przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Można je z powodzeniem wykorzystywać zarówno do wnętrz, jak i na elewacje czy tarasy. Wyróżniają się mrozoodpornością oraz antypoślizgowością w klasie A.