Kolekcja Royal Place

Dom niczym pałac dzięki kolekcji Royal Place od Ceramiki Tubądzin!

Przełamana klasyka, pobielone ściany i minimalistyczne dekoracje – poznaj pomysł na tradycyjną łazienkę w nowoczesnym wydaniu. Tubądzin otwiera przed Tobą drzwi prowadzące do królewskiego świata dzięki kolekcji Royal Place.

Royal znaczy „królewski”. Można też powiedzieć, że royal znaczy mniej więcej to samo, co wspaniały, wystawny, wykwintny oraz wytworny. I to wszystko będzie prawdą – zwłaszcza w kontekście kolekcji Royal Place, nowej pozycji w portfolio marki Tubądzin. Zobacz, jakie aranżacje łazienki możesz dzięki niej stworzyć.

Drewno – niekwestionowany hit aranżacyjny!

Tradycyjny materiał, bardzo trwały i występujący w niemal każdym stylu wnętrzarskim – drewno towarzyszy nam od stuleci, a jego popularność zamiast słabnąć ciągle wzrasta. Jednak i ten materiał ma pewne ograniczenia, z powodu których nie możesz wykorzystać go w łazience.

Czy to oznacza, że marzenia o drewnianej aranżacji w tym właśnie pomieszczeniu są nierealne? Oczywiście, że nie! Wystarczy, że wybierzesz płytki ceramiczne inspirowane kolorem i fakturą drewna. Dzięki temu połączysz piękno naturalnego materiału z praktyczniejszymi właściwościami płytek łazienkowych – np. z kolekcji Royal Place.

Tubądzin, kolekcja Royal Place
Tubądzin, kolekcja Royal Place

Wytwornie i z klasą – stwórz łazienkę, która spodoba się każdemu

W łazience zaczynasz i kończysz dzień, relaksujesz się podczas kąpieli po trudnym dniu w pracy. Właśnie dlatego warto postarać się o atrakcyjne wykończenie tego wnętrza, by panująca w nim atmosfera wprawiała Cię w dobry nastrój.

Tubądzin, kolekcja Royal Place
Tubądzin, kolekcja Royal Place

Inspirowana drewnem kolekcja Royal Place świetnie realizuje to zadanie. Mają na to wpływ następujące elementy:

  • jasne kolory – biel daje poczucie świeżości, do tego optycznie powiększa pomieszczenie i je rozświetla, dzięki czemu czujesz się lepiej we wnętrzu. Jasne beże nawiązujące do koloru drewna ocieplają natomiast aranżację oraz sprawiają, że całość sprawia wrażenie przytulniejszej;
  • drewniane inspiracje – skojarzenia z naturą, lasem oraz wolną przestrzenią wpływają kojąco na Twoją psychikę;
  • efektowna mozaika – faliste krawędzie przełamują prostotę płytek ceramicznych dominujących w tej kolekcji i unowocześniają całą aranżację.
  • wnętrzarskie wykończenie – płytki w formie kasetonów ściennych kojarzących się z pałacowymi wnętrzami wprowadzają do łazienki królewski element.
Tubądzin, kolekcja Royal Place
Tubądzin, kolekcja Royal Place

Trójwymiarowa faktura, czyli nowoczesne przełamanie w klasycznej aranżacji

Ceramiczne płytki łazienkowe inspirowane kolorem i usłojeniem drewna ułożone w formę przypominającą wiklinową plecionkę, delikatne poziome żłobienia, faliste krawędzie – wszystko to jednocześnie porządkuje przestrzeń, nadając jej harmonijne wykończenie. Dzięki temu – w zależności od pomysłu i potrzeb – możliwe jest stworzenie różnorodnych aranżacji wnętrza łazienki, wszystkich uosabiających naturalne piękno drewna!

Tubądzin, kolekcja Royal Place
Tubądzin, kolekcja Royal Place

Jeśli chcesz zobaczyć inne kolekcje ceramicznych płytek łazienkowych nawiązujących formą oraz kolorem do drewna, koniecznie przyjrzyj się bliżej kolekcjom z linii Livingstone dostępnym w ofercie marki Tubądzin.

ZOBACZ RÓWNIEŻ POLECANE ARTYKUŁY