background

Aktualności

Partnerzy konkursu Tubądzin Design Awards!

Opublikowano: 05.08.2020,15:00

Tubądzin od lat poprzez konkurs Tubądzin Design Awards wspiera dobry design oraz sztukę projektowania. Partnerzy naszego konkursu to firmy, które podążają tą samą ścieżką i wiedzą jak ważne są dobrze zaprojektowane wnętrza, przedmioty oraz rola projektanta. Cieszymy się, że przy okazji tej edycji Tubądzin Design Awards możemy współpracować z firmami GROHE , AQForm, CAD Projekt, oraz TERMA!

(czytaj więcej >)

INSPIRUJĄCE PRZESTRZENIE W KATEGORII FUTURE NOW

Opublikowano: 24.07.2020,8:00

W obliczu zmieniającej się rzeczywistości wizja przyszłych przestrzeni zaprojektowanych przez architektów i projektantów jest tym czego potrzebuje świat!

Pokażcie światu jak według was może wglądać przestrzeń przyszłości. Przestrzeń, która w trosce o jakość życia i potrzeby ludzkie łączy elastyczność pomiędzy życiem osobistym a zawodowym w jednym projekcie!

Na wasze kolejne zgłoszenia czekamy do 20.08.2020!

(czytaj więcej >)

Zakończenie II etapu Tubądzin Design Awards

Opublikowano: 14.07.2020,7:30

ARCHITEKCI, PROJEKTANCI, STUDENCI ARCHITEKTURY

Zbliża się zakończenie drugiego etapu konkursu Tubądzin Design Awards.
Pierwszy etap pokazał wspaniałe idee, teraz czekamy na Wasze kolejne inspiracje w etapie drugim.
Do 31 lipca 2020 roku możecie zgłaszać projekty, które oceniać będą członkowie międzynarodowego jury.

Zwycięzcy drugiego etapu wchodzą do ścisłego finału, w którym będą mogli spotkać się na Wielkiej Gali z Laureatami wszystkich kategorii.

(czytaj więcej >)

Najciekawsze projekty czerwca w kategorii Everyday Design!

Opublikowano: 10.07.2020,7:30

Najbardziej inspirujące projekty czerwca w kategorii Everyday Design zostały wybrane! Spójrzcie na najlepsze realizacje poprzedniego miesiąca i zainspirujcie się pomysłami naszych laureatów!

(czytaj więcej >)

Tubądzin Design Days 2020

Opublikowano: 02.07.2020,07:00

Pierwsza wirtualna edycja Tubądzin Design Days za nami. W trzech niezwykłych i inspirujących spotkaniach online udział wzięli uznani eksperci z branży designu, biznesu i architektury.

(czytaj więcej >)

Najciekawsze projekty maja w kategorii Everyday Design!

Opublikowano: 30.06.2020,17:30

Najciekawsze projekty maja w kategorii Everyday Design zostały wybrane! Poniżej przedstawiamy aranżacje, które zainspirowały nas w poprzednim miesiącu. Przypominamy, że nadal trwa drugi etap konkursu, termin końcowy został wyznaczony na 31.07.2020 roku. Jeśli nie zdążysz zgłosić projektu w drugim etapie nic straconego! Trzeci, a zarazem ostatni etap konkursu rozpoczyna się 01.08.2020 roku i potrwa przez następne 3 miesiące!

(czytaj więcej >)

Zwycięzcy I etapu Tubądzin Design Awards

Opublikowano: 22.05.2020,06:30

Pierwszy etap Tubądzin Design Awards dobiegł końca. Jesteśmy zachwyceni nadesłanymi dotychczas projektami, i już nie możemy doczekać się kolejnych zgłoszeń! Przedstawiamy Wam z wielką przyjemnością laureatów pierwszego etapu, których projekty zachwyciły jury konkursu! Jeśli chcecie dołączyć do grona finalistów Tubądzin Design Awards przypominamy, że konkurs trwa i dedykujemy Wam jeszcze dwa etapy konkursu!

(czytaj więcej >)

Najciekawsze projekty kwietnia w kategorii Everyday Design!

Opublikowano: 21.05.2020,06:30

Wybraliśmy najciekawsze projekty kwietnia w kategorii Everyday Design! Poniżej przedstawiamy aranżacje, które zainspirowały nas w poprzednim miesiącu. Przypominamy również o tym, że wraz z dniem 01.05.2020 rozpoczął się drugi etap Tubądzin Design Awards. Zachęcamy Was do składania nowych projektów, każdy etap to szansa na kolejne nagrody i wyróżnienia!

(czytaj więcej >)

GROHE – Partner Tubądzin Design Awards

Opublikowano: 14.05.2020,06:30

W tegorocznej edycji Tubądzin Design Awards jednym z haseł przewodnich jest hashtag #nature. Zawiera się w nim filozofia firmy Tubądzin oraz partnerów konkursu. Projekt promuje działania mające na celu dbałość o ekologię i zasoby naturalne. Nagrodami głównymi są wyjazdy do ekologicznego miasta Masdar City oraz Islandii, która słynie ze swoich naturalnych walorów – co dodatkowo podkreśla charakter tej edycji TDA.

(czytaj więcej >)

TERMA – Partner Tubądzin Design Awards

Opublikowano: 08.05.2020,06:30

W konkursie Tubądzin Design Awards szczególną uwagę zwracamy na design, innowacyjność, indywidualność oraz wspieranie młodych talentów. Wspólne wartości wyznawane przez firmy Tubądzin oraz Terma przyczyniły się do naszej długofalowej współpracy. Trzecia edycja konkursu, jest zarazem drugą, w której partnerem została firma Terma - producent m.in. grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, które stają się ozdobą wielu zgłoszonych projektów. W tegorocznej edycji tak jak w poprzedniej firma Terma ufundowała vouchery na swoje produkty dla laureatów, nagrody produktowe dla zwycięzców etapów w tym również nagrody specjalne dla najlepszych projektów z użyciem grzejników Terma.

(czytaj więcej >)

AQForm - Partner konkursu Tubądzin Design Awards

Opublikowano: 30.04.2020,07:00

Światło to jeden z najważniejszych elementów budujących wnętrze. Oprócz naturalnego światła, dopełnieniem projektów i realizacji stają się oprawy oświetleniowe. Partnerem trzeciej edycji Tubądzin Design Awards jest AQForm (wcześniej znany jako Aquaform Lighting Solutions) to nagradzana polska marka, w której portfolio można znaleźć nowoczesne oprawy oświetleniowe. Ma silną pozycję na rodzimym rynku w Polsce i jest wyraźnie obecna na wielu rynkach europejskich. Udało jej się wykreować wymowne i charakterystyczne wzornictwo, potrafiące skusić profesjonalistów, kreatorów trendów i konsumentów.

(czytaj więcej >)

Koniec I etapu Tubądzin Design Awards!

Opublikowano: 25.04.2020,14:30

Zbliżamy się do zakończenia I etapu Tubądzin Design Awards 2020. Czas zgłaszania projektów w tym etapie mija 30 kwietnia, to oznacza, że jesteśmy coraz bliżej poznania pierwszych laureatów, którzy wejdą do ścisłego finału tegorocznej edycji TDA. Już niedługo jury wybierze laureatów I etapu, którzy zawalczą w wielkim finale m.in o wyjazd do Abu Dhabi lub Islandii. Jeśli chcesz znaleźć się w tym gronie, pamiętaj, że możesz zgłosić nieograniczoną liczbę projektów, które zwiększą Twoją szansę na wygraną.

(czytaj więcej >)

Najciekawsze projekty marca w kategorii Everyday Design!

Opublikowano: 10.04.2020,12:30

Najciekawsze projekty marca w kategorii Everyday Design zostały wybrane! Poniżej przedstawiamy aranżacje, które zainspirowały nas w poprzednim miesiącu. Przypominamy, że zbliża się koniec pierwszego etapu, termin końcowy został wyznaczony na 30.04.2020 roku. Jeśli nie zdążysz zgłosić projektu w pierwszym etapie nic straconego! Drugi etap konkursu rozpoczyna się 01.05.2020 roku i potrwa przez następne 3 miesiące!

(czytaj więcej >)

Tubądzin Arena Design

Opublikowano: 07.04.2020, 07:30

Sukcesy „Tubądzin Arena Design – wellbeing” w 2019 r. na Ukrainie i na Węgrzech spowodowały ogromny popyt wśród branży architektonicznej na podobne wydarzenia w Europie Środkowo-wschodniej.

(czytaj więcej >)

Young Power - Twoja szansa na międzynarodowy staż!

Opublikowano: 30.03.2020, 07:00

W Tubądzin Design Awards już od pierwszej edycji konkursu staraliśmy się rozwijać kompetencje studentów w dedykowanej dla nich kategorii Young Power. Każda z edycji utwierdza nas w przekonaniu, że drzemie w Was ogromny potencjał twórczy, więc nie ograniczamy liczby projektów, które możecie zgłosić. Każdy z nich jest dowodem, że nie mylimy się, a kategoria Young Power zrzesza w swoich szeregach wybitnych adeptów sztuki projektowania.

(czytaj więcej >)

III EDYCJA TUBĄDZIN DESIGN AWARDS

Opublikowano: 24.02.2020, 07:00

Ruszyliśmy! Wystartowała III edycja międzynarodowego konkursu Tubądzin Design Awards skierowana do architektów, projektantów i studentów. To kolejna odsłona autorskiego projektu firmy Tubądzin, gdzie będziecie mogli doświadczyć ogromu inspiracji, kreatywnych pomysłów i niezliczonej ilości ciekawych rozwiązań projektowych.

(czytaj więcej >)

WIELKI FINAŁ II EDYCJI TUBĄDZIN DESIGN AWARDS

Opublikowano: 05.12.2018, 17:00

24 października 2018 r. w murach Fortu Sokolnickiego w Warszawie, odbyła się Gala Finałowa II edycji międzynarodowego konkursu Tubądzin Design Awards. Podczas wydarzenia przyznano nagrody w trzech kategoriach: Young Power, Everyday Design oraz Unlimited Architecture, a także nagrody specjalne wyróżniające poszczególnych uczestników. Kulminacyjnym momentem wieczoru było wręczenie Grand Prix MONOLITH 2018.

(czytaj więcej >)

LAUREACI III ETAPU

Opublikowano: 18.09.2018, 07:00

Czas na poznanie laureatów trzeciego etapu w trzech kategoriach Tubądzin Design Awards: Young Power, Everyday Design, Unlimited Architecture. Jury w składzie: Dorota Koziara, Boris Kudlička, Małgorzata Szczepańska, Maciej Mańkowski oraz Tomasz Smus ocenili blisko 400 projektów z 21 krajów!

(czytaj więcej >)

LIPCOWE INSPIRACJE EDD!

Opublikowano: 29.08.2018, 07:0

Za nami kolejny miesiąc Tubądzin Design Awards, a co za tym idzie – kolejna doza nowych inspiracji. Oto kilka aranżacji zgłoszonych w kategorii Everyday Design, które zostały wyróżnione w lipcu

(czytaj więcej >)