Tubądzin Design Awards

III edycja Tubądzin Design Awards, to międzynarodowy konkurs dla architektów, projektantów i studentów. Doceniamy Wasze zaangażowanie oraz inspirujące pomysły. TDA to szansa na uwolnienie twórczego potencjału architektów i projektantów.

#nature #future #freedom

#nature – projektowanie przestrzeni, która swoim charakterem wpisuje się w otoczenie, jest sztuką.

#future – przyszłość należy do Was! Kreowanie przestrzeni ma wpływ nie tylko na teraźniejszość, ale także na życie przyszłych pokoleń.

#freedom - wolność, dla której ograniczeniem jest sam twórca i jego wyobraźnia. Dajemy Wam szeroką gamę możliwości, którą możecie wykorzystać w inspirujący, nieszablonowy i odpowiedzialny sposób.

Nagroda główna

W III edycji Tubądzin Design Awards zdobywając Grand Prix do Ciebie należy wybór nagrody głównej. #freedom to wolność wyboru. Możesz sam zdecydować czy odwiedzisz z nami Abu Dhabi czy Islandię. Poczuj wolność będącą nieograniczoną możliwością tworzenia.

Ponadto na Zwycięzców poszczególnych kategorii czekają atrakcyjne nagrody w postaci:

wyjazdów na tydzień designu do Mediolanu, Bolonii, staże w najlepszych międzynarodowych biurach architektonicznych pod opieką Jurorów, staże w Paryżu, Lwowie i Warszawie, ufundowane są również nagrody pieniężne, wyjątkowej wartości vouchery na produkty Partnerów konkursu : GROHE, AQform, TERMA GROUP, nagrody rzeczowe oraz promocja w magazynach wnętrzarskich Elle Decoration, White MAD Magazine, PRIMA INTERIORS

W kategorii Future NOW nagrodą jest 1000 euro
oraz międzynarodowa promocja autora i projektu w międzynarodowych mediach.

NAGRODY CZEKAJĄ NA LAUREATÓW I ZYCIĘZCÓW JUŻ TERAZ

image

Islandia – #nature

Islandia jest położona zaledwie dwa stopnie na południe od północnego koła podbiegunowego, jest jednym z niewielu krajów, w których można podziwiać zorzę polarną. Stolica Islandii znajduje się w czołówce proekologicznych miast na świecie. Podróż na Islandię połączy ze sobą świat natury z architekturą i pokaże jak te dwa obszary wzajemnie się przenikają.

image

Abu Dhabi / Masdar - #future

Pierwsze w pełni ekologiczne miasto budowane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Unikalność miasta polega na tym, że nie emituje dwutlenku węgla i jest zasilane jedynie energią odnawialną, głównie słoneczną, wiatrową, wodną oraz biopaliwową. Masdar łączy najnowocześniejsze technologie, współczesną architekturę i naturalne źródła energii, by pokazać jak mogą wyglądać miasta przyszłości. Projekt cieszy się dużym poparciem międzynarodowej organizacji ekologicznej WWF.

Jury

Patroni

Patroni medialni

Partnerzy komunikacyjni