Zespół Szkół w Łopusznie

Budynek Zespołu Szkół w Łopusznie zaskakuje innowacyjnością ponieważ znajdują się tu sale wykładowe, strefa fitness oraz salon fryzjerski, w których na co dzień prowadzone są zajęcia praktyczne. Obiekt wykończono funkcjonalnymi płytkami od Grupy Tubądzin.

Użyte kolekcje

Epoxy

Urban Space

Lokalizacja

Łopuszno

Styl


Minimalistyczny

Zespół Szkół w Łopusznie to przestrzeń, gdzie wygoda idzie w parze z funkcjonalnością. Projektanci zadbali nie tylko o to, aby uczniowie i kadra pedagogiczna czuli się komfortowo, ale także bezpiecznie. Dlatego postawiono na płytki gresowe od Grupy Tubądzin, które spełniają wszystkie kryteria obowiązujące w przestrzeniach użyteczności publicznej.

W toaletach postawiono na kolekcję...

Epoxy Beige, która wprowadziła do wnętrz ciepły akcent. Stonowana kolorystyka oraz wzór płytek sprawia, że zabrudzenia są mniej widoczne, zaś struktura pozwala na szybkie i łatwe usuwanie zanieczyszczeń z powierzchni. Epoxy Beige są również antypoślizgowe i odporne na plamy.

Na korytarze trafiły płytki...

Urban Space w dwóch neutralnych odcieniach, które wprowadzają do przestrzeni harmonię i porządek. Stopnice oraz cokoły schodów wyłożono płytkami w kolorze beżu, zaś podstopnie grafitowymi. W ten sposób uzyskano efekt wizualnego pogłębienia. Podłogi także utrzymane są w ciepłej, beżowej kolorystyce.